RESULTADOS CAMPEONATO GALEGO DE TÉCNICA

JCS
By JCS marzo 20, 2011 19:31 Updated

RESULTADOS CAMPEONATO GALEGO DE TÉCNICA

MASCULINO:

Pre-benjamín:

1. Lucas Aguín – Kido
2. Iker Pereira - Taebek
3. Diego Rodríguez – Mace Sport

Benjamín:

1. Manuel Paz – Hebe
2. Ángel López – Mace Sport
3. Gabriel Corrales – MDK

Alevín:

1. Yago Pita – Mace Sport
2. Samuel López – Neka
3. Andrés Chichilla – Tao

Infantil:

1. Alejandro Rey – Couto
2. Marcos Silva – Mace Sport
3. Adrián Nuñez – Patiño

Cadete:

1. Allan Guagua – Neka
2. Alejandro Losada – Tao C.L.V.
3. Francisco Santomé – Patiño

FEMENINO:

Pre-Bejanmín:

1. Diana Siota – Couto
2. Cristina Iglesias
3. Cristina – Mace Sport

Benjamín:

1. Aitana Santomé – Patiño
2. Celia García – Tao C.L.V.
3. Sela González – Taebek

Alevín:

1. Selene Pérez – Olimpic
2. Ainoa Boubeta – Patiño
3. María Lemos – Olimpic

Infantil:

1. Nazaret Licer – Olimpic
2. María Peón – Mace Sport
3. Aroa Paulos – Mace Sport

Cadete:

1. Paula Gómez – Olimpic
2. María Domínguez – Mace Sport
3. Sandra Bouzas – Olimpic

CLASIFICACIÓN POR CLUBES:

MASCULINO:

1. Mace Sport
2. Neka
3. Couto

FEMENINO:

1. Olimpic
2. Mace Sport
3. Patiño

GENERAL POR EQUIPOS:

1. Mace Sport
2. Olimpic
3. Couto

ADULTOS:

MASCULINO:

Junior:

1. Brais Costa – Patiño
2. Lucas Cerdeira – Kiap
3. Jorge Rodríguez – Tao C.L.V.
4. Roque Rodríguez – Yidam

Senior 1:

1. Iago Bernárdez – Tao C.L.V.
2. Alberto Neira – Tao C.L.V.
3. Jorge Gómez – N. Riveira
4. Ignacio González – Tao C.L.V.

Senior 2:

1. Alejandro González – Tao C.L.V.
2. Seung Han – Han’s Horang I
3. Carlos Álvarez – Tao C.L.V.
4. José Teófilo – Kiap

Máster 1:

1. José Cid – Yidam
2. José M. Aguín – Kido
3. Mauricio Galvis – Garra
4. Jaime Da Silva – Kiap

Máster 2:

1. Antonio Rebouras – Kiap
2. Avelino Rey – Kiap
3. Samuel Sanmartín – Tao C.L.V.

Máster 3:

1. Santiago Rodríguez – Tao C.L.V.

FEMENINO:

Junior:

1. Paula Chinchilla – Tao C.L.V.
2. Isabel Simón – Tao C.L.V.
3. Lucía Campelo – Tao C.L.V.
4. María Neira – Tao C.L.V.

Senior 1:

1. Elena González – Tao C.L.V.
2. Laura Bautista – Kiap
3. Noelia Irago – Tao C.L.V.
4. Andrea Otero – Kiap

Senior 2:

1. María Vilas – Tao C.L.V.
2. Belén Asensio – Mat’s
3. Begoña Veiga – Han’s Honang I
4. Belén Vieira – Kiap

Máster 1:

1. Beatriz Queiro – Tao C.L.V.
2. Silvia Ivernón – Mace Sport

Máster 3:

1. Encarna Quintela – Garrapucho

GRUPOS:

Parejas 1:

1. Elena González e Iago Bernárdez – Tao C.L.V.
2. María Neira y Alberto Neira – Tao C.L.V.
3. Amanda Gallego y Alejandro González – Tao C.L.V.

Parejas 2:

1. Ana Vieira y Óscar Rey – Kiap
2. Beatriz Queiro y Samuel Sanmartín – Tao C.L.V.

Tríos 1 masculino:

1. Carlos Álvarez, Alejandro González y Alberto Neira – Tao C.L.V.
2. Lucas Cerdeira, Pablo Fernández y José R. Sanmiguel – Kiap
3. Santiago Campelo, Miguel Gil y Daniel Sabucedo – Yidam

Tríos 2 masculino:

1. Óscar Rey, Antonio Rebouras y José Teófilo López – Kiap

Tríos 2 femenino:

1. Patricia Pérez, Laura Otero y Laura Bautista – Kiap
2. Isabel Simón, Paula Fernández y Lucía Capelo – Tao C.L.V.
3. Ana Santos, Candela Sánchez y Susana Pardez – Kiap

Fuente: Federación Galega de Taekwondo
Fotos: Laura Bautista Maestre

JCS
By JCS marzo 20, 2011 19:31 Updated
Escribe un comentario

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment

Only registered users can comment.

Calendario

diciembre 2014
L M X J V S D
« nov    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Archivo

SOLOTKD en FACEBOOK