Interview with Jon Garcia: EVOLUCION SPORT (עברית)

admin
By admin julio 20, 2010 21:04 Updated

מהן מטרותיך העיקריות בתחילת יום זה?

תחילת הרעיון להקים תוכנית שתקל על עבודת המאמן בחלק הפיזי,  במהרה נולד הרעיון ליצור מכשיר שיעזור לעצב ולתכנן אימון פיזי במיוחד עבור      ה”טק-ואן-דו”. התחלנו לעצב את התוכנה, והבנו שאנחנו יכולים לבנות אותה בצורה מושלמת, שיכולה לפתח תכנון לבניית תוכנית, ובנוסף למצוא ולהכיר את המרכיב התכנוני המדויק שכל אחד מהיריבים שלך.

 האם קיים פתרון למטרות המוצר שעצבת?

בודאי. בימים אלה אנחנו נמצאים  בשלב של בדיקה בקרב אוכלוסיה, וזו הרגשה מדהימה  לראות מול עינינו את תגובתם של אנשים שראו את המטרות הללו כמו חלום. ומעבר לזה, לקבל בסיפוק  שכל שחשבנו יצא לפועל והתוצאה מאוד חיונית וחיובית בכל השלבים.

 מה היה הכי קשה ומייגע בכל שלבי ההכנות?

ברור שבכל שלב היה קושי ייחודי, התחלנו בחוקה של ארגון העובדים, קבוצה של אנשים איכותיים עם חזון למימוש חלום. ברור שהיו שלבי קושי וייאוש בעקבות טרחה להשגת כלים בסיסיים למימוש השלמת הארגון, ושכל משתמש יקבל את המיטב. 

אני יכול לומר לך שהיו ימים ולילות שהתאחדו, אך מה שלמדתי בחיים        מה-טק-ואן-דו  ”כשיש רצון להקרבה בתחום – השמים הם הגבול”.

 מהן העקרונות החשובים שתרמו למוצר שעד כה לא היו קיימים?

כן, התוכנה גורמת לגירויי, מכוון שעד היום לא הייתה תוכנה שמעצבת פעילות הטק-ואן-דו.

במוצר שתי אפשרויות:

“התפתחות הספורט המקצועי”, כשהמאמן מראה את התוכנית שלו ויוצר תחושה של  טקטיקה וטכניקה על פי רצונו. (בתוכנית ישנם מבחר אפשרויות של תרגילים שניתנים לצפייה בווידאו לשם ביצוע תרגילים בצורה נכונה, וכך ניתן לבחון את התוצאות, טעויות והשוואת ההתפתחות של המתחרים).

“התפתחות הספורט האישי”, יש לתכנן מטרות במהלך התרגיל וכן את התוצאות שהתוכנה מכתיבה, וכתוצאה מכך, התוכנה מכינה את דרך הארגון להצגת מטרותיך.

 מי יזכה בהנאה רבה יותר, ומהן הטבות התוכנה: מאמנים או ספורטאים?

בכל השלבים חשבנו על שניהם; ובשל כך אנחנו מפרסמים את שתי האפשרויות.  ”התפתחות  הספורט האישי”, זה פשוט סוג של אימון אישי, וכך זה ימשוך כל סוג של ספורטאי שמעוניין בהכנה פיזית להמשיך באימונים הפיזיים על פי גיל, מטרות ותאריך התחרות.  וכך לכל ספורטאי תהיה   אפשרות של מיתולוגית אימון והכנה פיזית מהמבחר היקר ביותר (טוב או גדול) שבעולם מבחינת (כוונה) כמות האלופים שהתאמנו; בארגון הספרדי של      טק-ואן-דו. אנחנו מחשיבים את הכלי הזה כאופציה חיובית וחשובה למתחרים בעולם הטק-ואן-דו, וישנן צפיות שבעקבות כך תעלה רמת המונדיאל בתחום הספורט האולימפי הזה.

ומאידך קיים  ”התפתחות הספורט המקצועי”, זה כלי שבוודאי ישתמשו המאמנים הטובים ביותר. בזה אפשר לארגן (או להכין) את האימונים עם מבחר אפשרויות להשגת התפתחות והכנה של כל אנשי הטק-ואן-דו, בדרך קלה יותר. שמנו לב כשמשתמשים בתוכנית הזו, לא רק למשתמש האישי יש יתרונות אלה גם לאנשים ללא ניסיון, יכולים להבין את מעגל הארגון ובדרך הזאת לעצב אותה בצורה הכי טובה.

 האם קיימים אמצעי תקשורת ישירה עם מקצועיים או מאמנים או ספורטאים?

כאן קם הרעיון שלנו לאתר באינטרנט, של התפתחות הספורט וכך כל משתמשי התוכנה, מאמנים ומתחרים יוכלו ליצור קשר עימנו בכל רגע שיידרש, וכך נוכל לתקשר ולהחליף רשמים, רעיונות, עצות ועוד. בעתיד היינו מעוניינים לשדרג להציע רעיונות חדשים לארגון ועיצוב עבור מאמנים עם מוניטין ברמה בינלאומית וכמובן שתחום זה יהיה מוגדר ופתוח לשימוש הכלל.

 בעקבות תוכנה זו, האם חשבת על האפשרות לשתף ולהרחיב פעילות קבוצה של תרגילים למעגל בינ”ל?

אנחנו נמצאים בתקופה חדשה של ריבויי אינפורמציה, ובהתקדמות מתמדת בצעדי ענק לתקשורת. היום אנחנו כבר יכולים לבצע קורסים, לימודי תואר ומכינה אקדמאית גם במרחקים בזכות התקשורת דרך המחשב והאינטרנט. אחד מהדברים שנוכל לעשות בזכות “התפתחות הספורט” זה לארגן אימונים ממרחק ועוד מיני אפשרויות אחרות, כמו למשל, לכל מי שיש את התוכנה שלנו יכול לשלוט על אחריות האימון בכדי שהתלמידים ישתפרו ויטמיעו את משמעות האימון.

אנחנו שמחים לנסות את התוכנה ממרחק עם כל מדינה שתהיה מעוניינת.    עבורנו זו דרך חדשה לקשר, עבודה ושדרוג כל המעוניינים בספורט בעולם כולו. דלתותינו תמיד פתוחות לכול  שינוי והתפתחות.

 מהי הדרך להשיג את המוצר?

את המוצר ניתן להשיג דרך האתר שלנו, ברגע שיצא לאור;

http://www.evolucion-sport.com

 

admin
By admin julio 20, 2010 21:04 Updated
Escribe un comentario

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment

Only registered users can comment.

Calendario

diciembre 2018
L M X J V S D
« oct    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Archivo

SOLOTKD en FACEBOOK